NOT KNOWN DETAILS ABOUT دستگاه تصفیه آب

Not known Details About دستگاه تصفیه آب

Not known Details About دستگاه تصفیه آب

Blog Article

مشاوره رایگان

میانگین امتیاز ۵ / ۵ تعداد رأی: ۱ ارسال نظرات (۱ نظر) نام شما شماره همراه شما

این دستگاه تصفیه‌کننده ظرفیتی ۲۰۰ لیتری در طول یک شبانه روز را دارد. یعنی در طول یک روز می‌توانید ۲۰۰ لیتر آب را تصفیه کرده و آن را معرض استفاده قرار دهید.

فیلتر لیوانی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل اسمارت واتر

سیستم های الترافیلتراسیون دون پمپ و مخزن هستند که در مدل های سه مرحله ای، چهار مرحله ای، پنج مرحله ای، شش مرحله ای، هفت مرحله ای و هشت مرحله ای در بازار یافت میشوند.

به این جهت که ممبران یک فیلتر خیلی ریزبافت است باید قبل از آن آب با فشار پمپ از ممبران عبور کند در غیر این صورت املاح مضر حذف نخواهند شد. علاوه بر تمام قطعات دیگر، انواع مدل های مینروا دارای پمپ بسیار قوی اصل تایوان و پمپ نیز دارای گارانتی بدون قید و شرط میباشد تا در صورتی که عیب و مشکلی برای آن ایجاد شود بدون هیچ مسئله ای برای شما تعویض گردد.

برای خرید دستگاه تصفیه آب نیز همانند بسیاری دیگر از لوازمی که برای منزل یا محل کار خود تهیه می‌کنید دقت و بررسی نمائید. باید انواع آن را از جهات مختلف مانند کیفیت و تعداد مراحل تصفیه آب مورد بررسی قرار دهید، برندها را با یکدیگر مقایسه کرده و به ویژگی‌ها، نوع فیلتراسیون و عملکرد هر کدام توجه نمایید.

هم‌چنین این دستگاه توانایی پاکسازی هرگونه باکتری را دارد که با توجه به شیوع بیماری خطرناک، می‌توانید با تهیه این more info دستگاه خیلی خود را از بابت نوشیدن آب پاک و سالم راحت کنید.

آب اسیدی میتواند ضررهای جبران ناپذیری برای بدن انسان از جمله رفلکس معده و مشکلات گوارشی ایجاد کند.

دستگاه‌های تصفیه آب رومیزی در دو مدل مخزن دار و بدون مخزن تولید می‌شوند، دستگاه تصفیه آب بدون مخزن یک دستگاه کوچک است که روی شیر نصب شده و هر زمانی که شیر آب را باز کنید به شما آب تصفیه شده می‌دهد.

همچنین این دستگاه قادر است ناخالصی های محلول در آب را در کمترین زمان حذف کرده و یک آب آشامیدنی سالم و باکیفیت را تحویل دهد.

برای گیاهان موجود در منزل خود نیز میتوانید از آب تصفیه شده استفاده کنید تا عاری از نیترات و نیتریت بوده و به رشد طبیعی گل و گیاهان کمک نمایید. شستن ظرف و ظروفی که لک پذیر هستند با آب تصفیه شده نیز میتواند از بروز لک جلوگیری نماید.

از مشخصات دستگاه تصفیه آب چهار مرحله ای آن است که می تواند به راحتی حجم زیادی از آب را در طول شبانه‌ روز تصفیه کرده و در اختیار شما بگذارد.

شیر ورودی و سراه استیل جزو پک نصبی دستگاه تصفیه ی آب محسوب میشود و باید حتما رزوه های منظم داشته باشد. شرکت تصفیه آسا خدمات نصب و ارسال رایگان در سراسر تهران و کرج و اصفهان ارائه مینماید با این حال پک نصبی برای عزیزان دیگر استان ها و شهرستان ها داخل کارتن قرار گرفته تا بتوانید با توضیحاتی که کارشناسان شرکت تصفیه آسا به شما ارائه مینمایند دستگاه را در منزل خود به راحتی نصب و راه اندازی نمایید.

Report this page